Środa, 22 Lutego 2017   imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
Rejestracja Strefa użytkownika Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 
tomaszowski2 ŁÓDZKIE

Powiat tomaszowski - powiat, którego siedzibą jest Tomaszów Mazowiecki, znajduje się w województwie łódzkim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zaliczają się do niego gminy: Tomaszów Mazowiecki (gmina miejska), Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki (gmina wiejska), Ujazd, Żelechlinek.

Żubry w centralnej Polsce? Takie atrakcje tylko w ośrodku ich hodowli w Smardzewicach. O zachowanie walorów przyrodniczych rzeki Pilicy i ich popularyzowanie dba Skansen Rzeki Pilicy. W rezerwacie Niebieskie Źródła m.in. można zobaczyć dwa źródła, w których pulsują minigejzery, barwa wody też robi wrażenie. Co dalej? Na miłośników polowania czeka Spała i okoliczne lasy, którymi miejscowość jest otoczona. Oferuje również wiele zabytków. O rzece już wspominaliśmy, ale nie można zapomnieć o Zalewie Sulejowskim. Sztuczne jezioro jest atrakcyjnym miejscem do uprawiania żeglarstwa. Skorzystać można z wypożyczonego sprzętu pływającego, zaznać kąpieli, wylegiwać się na plaży, a także wędkować.

„Zapobiegamy Pożarom” - gminne eliminacje ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Data publikacji: 2013-11-26, Data modyfikacji: 2013-11-26
A A ADrukuj
Dodaj do:nkFacebookWykopggmyspace 
 
W dniu 25.11.2013r. zakończyły się gminne eliminacje ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”. Zgodnie z regulaminem Zarządu Głównego ZOSP RP (organizatora ) rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu 2014r. W galerii przedstawiamy wszystkie prace konkursowe, które wpłynęły na eliminacje gminne. Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tomaszowie Maz.

Pełna treść wiadomości na: http://tomaszow-mazowiecki.e-tomaszowski.pl/index.php/news/view/240
tomaszow-mazowiecki.e-tomaszowski.pl, Źródło artykułu: tomaszow-mazowiecki.e-tomaszowski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 

Szybkie pożyczki online i pieniądze dla każdego 24h


 

 

 

 


Internet w polsce

Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola