Belka
Czwartek, 15 Listopada 2018   imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Otwartych Drzwi w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim

 
W czwartek, 26 października 2017 roku, Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim, której budowa rozpoczęła się tylko trochę więcej niż rok temu, a budynek jest już gotowy, wyposażony i już łyżwiarze mogą trenować na lodzie, otworzyła drzwi dla wszystkich, którzy chcieli zobaczyć nową inwestycję Urzędu Miasta. Była to niepowtarzalna okazja zwiedzić wszystkie pomieszczenia, których w dniach zawodów kibice nigdy nie zobaczą. Każdy mógł wejść do sali dla komentatorów, sali dla sędziów, dla prasy, czyli do miejsc obsługi technicznej, ale też do szatni zawodników. Dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta cieszyła się ta inicjatywa organizatorów Dnia Otwartych Drzwi. Tłumy tomaszowian przybywały obejrzeć ten nowy, jedyny w Polsce obiekt, który znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali każdy detal, dotykali lodu, przyglądali się łyżwiarzom. Przychodziły cale rodziny z małymi dziećmi. Dzień Otwartych Drzwi była to prawdziwa atrakcja dla dzieci i dorosłych.

 


Joanna Sztymelska
 
Data pliku video: 2017-10-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tomaszowski2 ŁÓDZKIE

  Powiat tomaszowski - powiat, którego siedzibą jest Tomaszów Mazowiecki, znajduje się w województwie łódzkim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zaliczają się do niego gminy: Tomaszów Mazowiecki (gmina miejska), Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki (gmina wiejska), Ujazd, Żelechlinek.

  Żubry w centralnej Polsce? Takie atrakcje tylko w ośrodku ich hodowli w Smardzewicach. O zachowanie walorów przyrodniczych rzeki Pilicy i ich popularyzowanie dba Skansen Rzeki Pilicy. W rezerwacie Niebieskie Źródła m.in. można zobaczyć dwa źródła, w których pulsują minigejzery, barwa wody też robi wrażenie. Co dalej? Na miłośników polowania czeka Spała i okoliczne lasy, którymi miejscowość jest otoczona. Oferuje również wiele zabytków. O rzece już wspominaliśmy, ale nie można zapomnieć o Zalewie Sulejowskim. Sztuczne jezioro jest atrakcyjnym miejscem do uprawiania żeglarstwa. Skorzystać można z wypożyczonego sprzętu pływającego, zaznać kąpieli, wylegiwać się na plaży, a także wędkować.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola