Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Holi Festival Poland w Tomaszowie Mazowieckim

 
W sobotę, 12 sierpnia 2017 roku na tomaszowskich błoniach odbył się Holi Festival Poland, Festiwal Kolorów. Mimo, że pogoda była niesprzyjająca, od rana padał deszcz i było duże zachmurzenie, wielu uczestników przybyło na tę imprezę. Organizatorzy zapewnili wystarczającą ilość kolorowego proszku i farbę w sprayu. Didżej, który dbał o stronę muzyczną imprezy, co jakiś czas rzucał w tłum torebki z farbką w proszku. Komu nie udało się w ten sposób uzyskać farby mógł zakupić wszystkie kolory tęczy w żółtym namiocie. Co pół godziny tłum zbierał się pod sceną, gdzie prowadzący dawał sygnał do wspólnego wyrzutu proszku, obsypywania nim siebie i innych uczestników. Na Festivalu zebrały się w większości dzieci i młodzież. Przyszli po to, żeby pomalować się od stóp do głów, oderwać się od codzienności, poczuć się inaczej, niczym się nie przejmować, a szczególnie tym, że farby nie spiorą się. Kolorowy proszek, to mąka kukurydziana z domieszką spożywczego barwnika, więc po praniu i myciu, na ubraniach nie pozostanie nawet mała plamka. Impreza była bardzo udana, z każdej strony rozlegał się śmiech, na każdej twarzy gościł uśmiech, wszyscy doskonale się bawili. Organizatorzy zapewniają, że w przyszłym roku też zawitają do naszego miasta.

 


Joanna Sztymelska
 
Data pliku video: 2017-08-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tomaszowski2 ŁÓDZKIE

  Powiat tomaszowski - powiat, którego siedzibą jest Tomaszów Mazowiecki, znajduje się w województwie łódzkim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zaliczają się do niego gminy: Tomaszów Mazowiecki (gmina miejska), Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki (gmina wiejska), Ujazd, Żelechlinek.

  Żubry w centralnej Polsce? Takie atrakcje tylko w ośrodku ich hodowli w Smardzewicach. O zachowanie walorów przyrodniczych rzeki Pilicy i ich popularyzowanie dba Skansen Rzeki Pilicy. W rezerwacie Niebieskie Źródła m.in. można zobaczyć dwa źródła, w których pulsują minigejzery, barwa wody też robi wrażenie. Co dalej? Na miłośników polowania czeka Spała i okoliczne lasy, którymi miejscowość jest otoczona. Oferuje również wiele zabytków. O rzece już wspominaliśmy, ale nie można zapomnieć o Zalewie Sulejowskim. Sztuczne jezioro jest atrakcyjnym miejscem do uprawiania żeglarstwa. Skorzystać można z wypożyczonego sprzętu pływającego, zaznać kąpieli, wylegiwać się na plaży, a także wędkować.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola