Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki - Zlot Tresta 20.08.2016

 
20.08.2016 odbył się zlot w Treście organizowany przez NOCNĄ JAZDĘ BEZ CELU PO TOMASZOWIE MAZ. facebook.com/nocnajazdatm/ Wydarzenie zgromadziło setki fanów motoryzacji z całego województwa w różnym wieku. podczas imprezy były przeprowadzane konkursy na najpiękniejsze auto zlotu , najpiękniejsze auto publiczności , najgłośniejszy wydech, najniższe auto zlotu , oraz najgłośniejsze car audio. Wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i gadżety , po zakończeniu zmagań rozpoczęła się dyskoteka prowadzona przez DJa, oraz wspólne grillowanie do białego rana. Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do pomocy w tym wydarzeniu. DB-MAX facebook.com/nocnajazdatm/ Zloty i Spoty w Polsce facebook.com/ZlotyiSpotywPolsce/?fref=ts Radio Praga Radio Fama Tomaszów Maz., oraz gospodarzom. Do Zobaczenia w br ROKU !

 


Nocna Jazda TM
 
Data pliku video: 2017-03-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tomaszowski2 ŁÓDZKIE

  Powiat tomaszowski - powiat, którego siedzibą jest Tomaszów Mazowiecki, znajduje się w województwie łódzkim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zaliczają się do niego gminy: Tomaszów Mazowiecki (gmina miejska), Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki (gmina wiejska), Ujazd, Żelechlinek.

  Żubry w centralnej Polsce? Takie atrakcje tylko w ośrodku ich hodowli w Smardzewicach. O zachowanie walorów przyrodniczych rzeki Pilicy i ich popularyzowanie dba Skansen Rzeki Pilicy. W rezerwacie Niebieskie Źródła m.in. można zobaczyć dwa źródła, w których pulsują minigejzery, barwa wody też robi wrażenie. Co dalej? Na miłośników polowania czeka Spała i okoliczne lasy, którymi miejscowość jest otoczona. Oferuje również wiele zabytków. O rzece już wspominaliśmy, ale nie można zapomnieć o Zalewie Sulejowskim. Sztuczne jezioro jest atrakcyjnym miejscem do uprawiania żeglarstwa. Skorzystać można z wypożyczonego sprzętu pływającego, zaznać kąpieli, wylegiwać się na plaży, a także wędkować.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola