Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sylwester 2018 na placu Kościuszki

 
W poniedziałek, 31 grudnia 2018 roku, mieszkańcy naszego miasta tłumnie spędzali ostanie godziny 2018 roku na placu Kościuszki, gdzie Urząd Miasta po raz kolejny zorganizował zabawę sylwestrową. Tłumy tomaszowian bawiły się przy dźwiękach muzyki w wykonaniu dwóch zespołów; Stars Roxette Tribute Band i Mr Sebii. Marcin Witko, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego podziękował mieszkańcom "Największe podziękowania to ja mogę Wam złożyć za to, że dzisiaj tutaj z Wami mogę być. Serdecznie Wam za to dziękuję i kłaniam się nisko. Zanim zaczniemy odliczanie i przejdziemy sobie bardzo płynnie w 2019 rok, który będzie na pewno nie mniej piękny i sukcesowy, jak ten 2018, to chcę Wam złożyć serdeczne życzenia. Dużo radości, słońca i miłości na nowy, 2019 rok." - podziękował i złożył życzenia uczestnikom wieczoru Marcin Witko, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. Po tym rozpoczął odliczanie, i rozpoczęły się wystrzały fajerwerków. Przez ponad siedem minut oczy wszystkich zwrócone były ku niebu, które rozświetliło się wspaniałymi sztucznymi ogniami. 2019 rok na scenie przywitał zespół Mr Sebii.

 


Joanna Sztymelska
 
Data pliku video: 2019-01-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tomaszowski2 ŁÓDZKIE

  Powiat tomaszowski - powiat, którego siedzibą jest Tomaszów Mazowiecki, znajduje się w województwie łódzkim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zaliczają się do niego gminy: Tomaszów Mazowiecki (gmina miejska), Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki (gmina wiejska), Ujazd, Żelechlinek.

  Żubry w centralnej Polsce? Takie atrakcje tylko w ośrodku ich hodowli w Smardzewicach. O zachowanie walorów przyrodniczych rzeki Pilicy i ich popularyzowanie dba Skansen Rzeki Pilicy. W rezerwacie Niebieskie Źródła m.in. można zobaczyć dwa źródła, w których pulsują minigejzery, barwa wody też robi wrażenie. Co dalej? Na miłośników polowania czeka Spała i okoliczne lasy, którymi miejscowość jest otoczona. Oferuje również wiele zabytków. O rzece już wspominaliśmy, ale nie można zapomnieć o Zalewie Sulejowskim. Sztuczne jezioro jest atrakcyjnym miejscem do uprawiania żeglarstwa. Skorzystać można z wypożyczonego sprzętu pływającego, zaznać kąpieli, wylegiwać się na plaży, a także wędkować.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola