Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warszawa Cen.-Tomaszów Maz.-Przemyśl Gł. TLK 53104 ,,Małopolska". EP09-004. 5.05.2018

 
Cóż, ponad siedem godzin kręcenia ,dało mi taki właśnie materiał. Sobota 5.05.2018 i szlak Warszawa Centralna -Przemyśl Główny.Szlak ten jest dosyć nietypowy ,bo znalazłem się z tam ,gdzie wcale nie łatwo było się znaleźć. Mam na myśli linie numer 25-odcinek Wykno-Tomaszów Maz.oraz linie numer 22 od Tomaszowa do linii ,,CMK". Dalej pociąg pojechał przede wszystkim przez Kraków. Tak czy inaczej ,zapraszam do oglądania! Well,over seven hours of filming, it gave me such a material. Saturday 5/05/2018 and the Warszawa Centralna-Przemyśl Główny railway route.This is trail is quite unusual, because i found myself with a camera where it was not easy to find.I mean the railway line numer 25-episode Wykno-Tomaszów Maz. and the railway line numer 22 from Tomaszów to the entry to the line number 4 ,,CMK".Then the train went mainly trough Krakow.Anyway,I invite you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-05-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tomaszowski2 ŁÓDZKIE

  Powiat tomaszowski - powiat, którego siedzibą jest Tomaszów Mazowiecki, znajduje się w województwie łódzkim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zaliczają się do niego gminy: Tomaszów Mazowiecki (gmina miejska), Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki (gmina wiejska), Ujazd, Żelechlinek.

  Żubry w centralnej Polsce? Takie atrakcje tylko w ośrodku ich hodowli w Smardzewicach. O zachowanie walorów przyrodniczych rzeki Pilicy i ich popularyzowanie dba Skansen Rzeki Pilicy. W rezerwacie Niebieskie Źródła m.in. można zobaczyć dwa źródła, w których pulsują minigejzery, barwa wody też robi wrażenie. Co dalej? Na miłośników polowania czeka Spała i okoliczne lasy, którymi miejscowość jest otoczona. Oferuje również wiele zabytków. O rzece już wspominaliśmy, ale nie można zapomnieć o Zalewie Sulejowskim. Sztuczne jezioro jest atrakcyjnym miejscem do uprawiania żeglarstwa. Skorzystać można z wypożyczonego sprzętu pływającego, zaznać kąpieli, wylegiwać się na plaży, a także wędkować.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola